PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598306}
4,9 5 451
ocen
4,9 10 1 5451
Beyond Skyline
powrót do forum filmu Beyond Skyline

Dwójka już po trailerze widać poszła w kierunku "Transformers" .....i będzie lipa. Obejrzeć trzeba - choćby z szacunku dla jedynki , ale czuję w kościach że czeka nas spory zawód...

ocenił(a) film na 4
Jaberwoocky1

Kości Cię nie myliły :D

ZSGifMan

Psia mać! Naprawdę taka bryndza?

ocenił(a) film na 4
Jaberwoocky1

Nooo, nic nowego nie ma, same odgrzewane stare kotlety...

ZSGifMan

No trudno. Tak jak pisałem - obejrzę przez szacunek dla mocno nieocenione jedynki . Tylko że będzie boleć....... Dzięki za info.

ocenił(a) film na 4
Jaberwoocky1

Proszę, boleć nie powinno, tragedii nie ma - da się oglądać, tylko właśnie taki sobie, ale nawet słabo w porównaniu właśnie do "1".

ZSGifMan

Chyba żartujesz. Pukałem się po czole średnio co 3 minuty podczas oglądania tego "filmu". Część pierwsza calkiem fajna, ale to co się odj**bało w 'dwójce' to jakieś nieporozumienie...

ocenił(a) film na 4
CriticMan

Można i tak...
Ja się nie spodziewałem wiele po tej "kontynuacji" i przewidywałem jaka słaba może być, więc nie było wielkiego zawodu, ale jeśli się nastawiłeś na nie wiadomo co, to faktycznie masz prawo być rozczarowany.

ocenił(a) film na 6
CriticMan

I tak ostatnie Transformery były bardziej nudne, a tutaj kino klasy B się obroniło.

ocenił(a) film na 3
CriticMan

Dokładnie

ocenił(a) film na 3
Jaberwoocky1

I zgadles

ocenił(a) film na 10
Jaberwoocky1

ja dopiero oglądam :) ja na ich miejscu podczas wojny z kosmitami odbudowałbym podziemną Polskę tak jak istniała podczas II wojny światowej i jak po wojne broniliśmy Polski przed tymi prawdziwymi nazistami(Rosjanie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones