PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598306}
4,9 5 451
ocen
4,9 10 1 5451
Beyond Skyline
powrót do forum filmu Beyond Skyline

Rewelka

ocenił(a) film na 6

Na pierwszej części byłam w kinie. Miazga totalna!!! Na drugą już nie mogę się doczekać !

Askaa

No ja też wszyscy tak psioczyli na jedynkę, a moim zdaniem to było coś świeżego, a nie latające talerze na sznurkach i kosmici z kondomami na głowie, a poza tym rzadko ww filmach widzimy obcych którzy swoją technologię opierają o organiczne patenty, to raczej domena gier.

ocenił(a) film na 6
Zathar

Masz rację ,że to było coś świeżego. Coś co przykuwa uwagę ,a nie kolejny film zerżnięty i przerobiony.

Askaa

po waszych opiniach widze, że jeszcze mało filmów w życiu obejrzeliście! Ten film był nudny i nic nowego do kina nie wniósł! Fakt miał kilka ciekawych momentów, ale zbyt... mało

ocenił(a) film na 6
pawelex

Zależy kto co lubi.

Askaa

no to akurat prawda:)

ocenił(a) film na 7
Zathar

ten film to bardzo duży rip off z gry Crysis. Mam na myśli wizje kosmitów.

Askaa

szczególnie ta końcówka pierwszej części, masakra, jak by w takim stylu zrobili całą część 2... nieźle, ale coś rok 2012 się kończy a tu ani śladu ani nic...

ocenił(a) film na 6
UPADLY_WIDZ

Nadzieję trzeba mieć! :)

UPADLY_WIDZ

Chyba różne filmy oglądaliśmy ;) Film okazał się tak dużą klapą , że drugiej części nie nakręcą - nikt na to nie da kasy , a Strausowie pierwszą część nakręcili za własną kasę (nikt rozsądny nie chciał finansować czegoś z tak marną fabułą) , na drugą już nie mają kasy , bo wtopili na pierwszej. Film rzeczywiście był może i dobrze zrealizowany wizualnie - naprawdę ładne to wszystko było , nie ma się do czego przyczepić - mimo tego ,że to wszystko cyfrowe to naprawdę wyglądało realistycznie. Niestety fabuła zabiła wszystko - a szkoda , miałem nadzieje związane z tym filmem :(

UPADLY_WIDZ

Fakt - końcówka pierwszej części mogła stanowić ciekawy fundament dla części drugiej.
Szkoda że w dwójce będziemy śledzić innych bohaterów. Chociaż w zwiastunie nic tego nie zapowiada, liczę jednak na to że nie pominą finałowego motywu jedynki i choć trochę go tutaj lizną.

Przynajmniej design kosmitów i sceny walki zapowiadają się dobrze.

ocenił(a) film na 4
Khaosth

Jak dla mnie ta druga część jest mierną kalką pierwszej i o ile w pierwszej narastała atmosfera zagrożenia i jego rodzaj klarował się powoli, by objawić się gdzieś dopiero w połowie filmu i rozwijać dalej przyczyny i motywacje oraz sposób przeciwstawienia się najeźdźcom aż do samego końca filmu, tak tu mamy do czynienia z całkowitym odsłonięciem kart już w pierwszym kwadransie i później nic nowego nas nie czeka tylko kolejne rozwijanie pomysłów na kopie z pierwszej części.
Tyle, ogólnie się zawiodłem.
Do jedynki nie ma startu! Ale obiektywnie trzeba przyznać, że da się obejrzeć i gdy widz nie będzie oczekiwał czegoś więcej niż miała jedynka, to może się podobać, a odbiorca będzie kontent.

ZSGifMan

Szkoda, tego się obawiałem.
Zawiesi się niżej oczekiwania i popatrzy się jak Iko nawala się z kosmitami. :)

ocenił(a) film na 4
Khaosth

Zmarnowane!
Mogli pociągnąć jakoś temat walki z nimi gdzieś na orbicie w ich statkach, że niby ktoś z tych porwanych się ocknął dzięki silnej woli i się przeciwstawia, bo tak, gdy już raz zaatakowali Ziemię i porywali ludzi i była ta cała zadyma z jedynki, a tu przylatują znowu jakby nigdy nic i ludzie dalej są zdziwieni i nie wiedzą co się dzieje? O co chodzi?
Poza tym z perspektywy widza nie można się oprzeć wrażeniu, że to remake (i to gorszy), a nie kontynuacja!
Szkoda, trochę...

ocenił(a) film na 6
ZSGifMan

Przecież film przedstawia te same wydarzenia co w jedynce... Pijany to oglądałeś?

ocenił(a) film na 4
oneofthefew

A jakie to ma znaczenie kiedy sam czytasz pijany moje komenty...?

ocenił(a) film na 6
ZSGifMan

Eh ty Sherlocku.

ocenił(a) film na 4
oneofthefew

No, co tam Watsonie?

Askaa

A jaki tytuł ma jedynka?

ocenił(a) film na 5
filozof71

służę, http://www.filmweb.pl/film/Skyline-2010-557396

ocenił(a) film na 5
BabciaSamoZlo

z Ciebie to chyba jest bardzoo dobry człowiek,przecież tytuł jedynki jest w tytule !!!!!!

ocenił(a) film na 4
ROBERTHUNT

Ten drugi, tzn pierwszy ;) hmm... (ten wcześniej i wyżej;) nie lepszy - nawet nie zakontaktował, że jest coś takiego jak "powiązane tytuły" centralnie pod oknem z ocenami!

ocenił(a) film na 3
Askaa

Gdzie można to obejrzeć jak tu nie ma nawet daty premiery

ocenił(a) film na 6
theart

W necie krąży na stronach z torrentami.

Askaa

Szkoda prądu na pobieranie. :) Sci fi to mój ulubiony gatunek więc każdy film w tych klimatach ma u mnie dodatkowe punkty na start ale ten jest po prostu słaby. Da się obejrzeć ale to ewidentnie pozycja dla wytrwałych fanów.
Natomiast nie spodziewałem się na koniec bloopers. Najlepszy element filmu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones