PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 871
ocen
6,6 10 1 192871
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Ten film niejest smieszny to naprawde jakies nieporozumienie,czesto wystepuje zarty na tle rasistowskim, religijnym, wiec to naprawde słaby film...

ocenił(a) film na 9
lipo88

"zarty na tle rasistowskim, religijnym"

I przez to ten film jest swietny....katoliczku...

ocenił(a) film na 1
lipo88

Dziwne, ja zawsze myślałem, że filmy są dobre dlatego, że są inteligentne, a nie dlatego, że szydzą z czyjejś narodowości czy religii. I czy katolik to według pana słowo obraźliwe? Dla mnie obraźliwe byłoby "lewaku". Więc tak się do pana zwrócę... Film był denny i tyle... lewaku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lipo88

Wię właśnie to co widzimy powyżej pokazuje nam Borat, tylko on robi to żartem i na tle rasistowskim, religijnym i każdym możliwym, a wy nawet tego nie potraficie, tylko jedziecie po sobie. Borat traktuje też o takich ludziach jak wy, rasistach i ksenofobach, zero tolerancji co???A do kolezanki, dla ktorej zarty sa malo inteligentne:moja droga gdyby zart byly bardziej inteligentne pewnie nikt by tego filmu nie obejrzal, a tak zobacz jakie wywoluje emocje, wiesz prymitywne zarty dla prymitywnych ludzi, slatego film tak dobrze sobie radzi, po prostu ma bardzo szerokie grono odbiorcow

ocenił(a) film na 1
killah

Jakiej koleżanki? Trudno mnie uznać za obrońcę Żydów czy Kazachów bo polityczna poprawność wkurza, ale wszystko ma swoje granice. Poza tym chyba mam prawo wyrazić swoje zdanie o żartach w tym filmie tak samo jak ci którzy się nimi zachwycają. A do pana lewaka: dlaczego miałbym wyjechać, drażnią pana moje wypowiedzi? Mnie drażni ten film ale nie domagam się by zdjęto go z kin bo mamy (przynajmniej teoretycznie) wolność słowa.

ocenił(a) film na 9
LMNO

eh...brak mi slow....lewaku XDDDDDDDD qweertyuuyiuihu

ocenił(a) film na 3
LMNO

Kto się domaga żeby ten wyreżyserowany w każdej scenie słaby film był zdjęty? Przestań brać marketing za prawdę objawioną. I piszę to jako ateista.,

ocenił(a) film na 3
Tymon_P_

Pisałem do innego człowieka. Sorry.

ocenił(a) film na 1
lipo88

Proszę mnie nie obrażać :) Już samo użycie słowa które pochodzi od wyrażenia "lewicowy" budzi mój niesmak.

ocenił(a) film na 7
LMNO

Więcej luzu. Nie rozumiem takich jak wy...

ocenił(a) film na 1
lipo88

też tak myślę.

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

To gratuluję myślenia i braku jakiegokolwiek dystansu do siebie. Oceniać film na podstawie własnych przekonań olewając całą resztę. Aj ludzie...

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

reszta też była dla mnie słaba, nie ma tam ani wybitnego aktorstwa, ani choćby interesującej oprawy wizualnej, ani ciekawych rozwiązań technicznych np. jakieś ciekawy pomysł na kadr czy montaż. jedynie żarty i też nie najwyższych lotów.po prostu nie mój typ humoru.

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

Koncept filmu, dialogi i ciekawy pomysł :* W sumie czepiłem się czego innego:

"czesto wystepuje zarty na tle rasistowskim, religijnym, wiec to naprawde słaby film..." Pod czym się podpisałeś/aś a z czego wynika że jeśli ktoś obraża "inną rasę" (XD) albo jakąś religię jest dnem ponieważ wniosek że film jest słaby nie został przez autora wyciągnięty z filmu jako całości (a ten film to jednak więcej niż czarny humor) a tylko żartów które dostarcza. Co oznacza braku dystansu. :)

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Dystans zarówno do siebie jak i do innych posiadam... Jeśli Ci się podoba film to super, jak najbardziej cieszy mnie to, ważne aby dobrze się bawić podczas oglądania ;) .
Mi po po prostu humor,dialogi oraz całokształt tego filmu nie podszedł pod moje gusta, mimo upływu 11 lat od założenia tego tematu. Pozdro dla wszystkich

ocenił(a) film na 7
lipo88

Dialogi? Satyra na obcokrajowców którzy nieudolnie gadają po angielsku (teksty Borata). Humor? Typowe żarty w takich filmach. Całokształt na 1 nie zasłużył, jak ja nie lubię ludzi z systemem 1 i 10 no ja wale, jak można zrównać ten film z taką Kac Wawą albo birdemic -.- Tuż to zbrodnia.

ocenił(a) film na 4
WTTW_FILM

Jak kogoś zaczniesz mocno obrażać to nie ma znaczenia czy mówiłeś to "z dystansem" dystans to można mieć do siebie, do innych oczywiście też ale nikt nie mieszka na bezludnej wyspie by móc rzucać prymitywne obraźliwe żarty bez konsekwencji

ocenił(a) film na 7
pidzieciol

No tak, zapomniałem że w tych czasach każdy jest delikatny

ocenił(a) film na 3
lipo88

film przykry, kilka ciekawych gagów nic więcej

ocenił(a) film na 3
lipo88

poniżanie Kazachstanu którego stolica wygląda bardziej okazale niż stolica Polski, ale POplebs się cieszy. Elyta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones