PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132772}
8,0 12
ocen
8,0 10 1 12

Marlon Brando: The Wild One
powrót do forum filmu Marlon Brando: The Wild One

Marlon Brando

ocenił(a) film na 6

OK. Przyznaję, że sięgnąlem po ten film widząc powyższego aktora na okładce. Nie oczekiwałem cudów i cudów nie zobaczyłem. Marlon Brando nie przekonał mnie jako przywódca gangu motocyklistów w tym krótkim (76min) filmie, a cała reszta jest niespecjalnie ciekawa. Ot, gang narobił sobie kłopotów i wzburzył ludność, a ta potraktowała Johnyny'ego nieco zbyt surowo i niesprawiedliwie... Po co więc było siać niepokój i zaczynać awantury w mieście? Bawiło mnie nieco to przywiązanie Johnyeggo do skradzionego (jak by nie było) pozłacanego trofeum - zachowywał się nieco maniakalnie w stosunku do tego nic niewartego przedmiotu. Wydawało mi się to nieprawdopodobne, ale było to chyba konieczne ze względów scenariuszowych, by ostatnia scena, gdy podarowuje statuetkę dziewczynie miała jakieś znaczenie (bezsłowne okazanie swych uczuć itp).

Jak dla mnie 6/10 (dałem punkt więcej za Marlona Brando)

--------------
Girl: "What're you rebelling against, Johnny?"
Johnny: "Whaddya got?"
"The Wild One" (1953)

ocenił(a) film na 6
Not_Anyway

Pardon. Powyższy komentarz odnosi się oczywiście do filmu "The Wild One" z 1953 roku z Marlonem Brando w roli Johnny'ego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones