PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9431}
7,1 23 131
ocen
7,1 10 1 23131
Selena
powrót do forum filmu Selena

Ogladnelam wczoraj ten film, wiele razy mialam okazje ale dopiero wczoraj sie
zdecydowalam ogladnac. Miala wszystko co czlowiek zapragnal, slawe, urode, kochajacego
meza, wspanialych rodzicow, wspaniale rodzenstwo. Byla bardzo szczesliwa, rzadko zdarza
sie, ze ludzie moga miec to wszystko. Niestety, musiala za swoje szczescie zaplacic zyciem,
gdyz w zyciu nie mozna miec wszystkiego. Bardzo przezylam ten film, szczegolnie wiedzac,
ze jest to na faktach. Zginela nie potrzebnie i w tak mlodym wieku, niespelnila do konca
swoich marzen. nie lubie takich zakonczen, nie lubie gdy takie szczescie jest tak niszczone,
mam od wczoraj dola i jest mi smutno, ze tak to sie skonczylo. :(

ocenił(a) film na 7
Dzastina221

Film ukazał życie Seleny jako bardzo szczęśliwe, ale nie wiemy jakie było naprawdę. Na pewno miała takie same problemy jak my wszyscy. Po sobie zostawiła skarbnicę muzyki którą możemy się karmić na co dzień.

ocenił(a) film na 8
Dzastina221

Myślę, że bardziej przykre jest to że giną ludzie którzy nie mają tego wszystkiego, nie spełnili żadnych swoich marzeń, byli ciężko doświadczeni przez los i na końcu śmierć...
Ona przynajmniej miała szanse nacieszyć się życiem, taki jest świat.

ocenił(a) film na 9
amary

W sumie masz racje. Ja to odebralam subiektywnie, gdybym miala takie zycie jak ona to bym nie chciala zginac w tak mlodym wieku. Dlatego nie potrafie sie pogodzic ze zginela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones