PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9431}
7,1 23 117
ocen
7,1 10 1 23117
Selena
powrót do forum filmu Selena

Piękny film

ocenił(a) film na 10

Aż się popłakałam pod koniec. A Jeenifer Lopez w roli Seleny wypadła wspaniale.

ocenił(a) film na 10
dominika_3

Też tak uważam. Ja płaczę za każdym razem gdy go oglądam, ale przede wszystkim jestem ogromnie wdzięczna za to, że taki film powstał. Dzięki niemu dowiedziałam się, że ktoś taki jak Selena wogóle istniał. Szkoda, że tak póżno...

ocenił(a) film na 10
Marika_3

Właśnie oglądam Selenę poraz kolejny i dalej nie mogę wyjść z podziwu. Aż ciężko uwierzyć, że to debiut aktorski Lopez..pozdr :))

dominika_3

Święta racja. Selena to piękny prawdziwy wzruszający film ... :))

ocenił(a) film na 10
dominika_3

Film wzrusza do łez,piękna oprawa muzyczna,świerna rola Jenifer Lopez.

dominika_3

Oo tak bardzo wzruszający film:)) Masz racje Jenifer naprawde super zagrała rolę Seleny:)

ocenił(a) film na 10
Poziomka_17

Boże ile bym dała żeby obejrzeć ten film jeszcze raz, kiedyś oglądałam go prawie codziennie na kasecie, bo było z 5 lat temu... Przepiękny film, wzruszający.. Może puszczą go jeszcze w telewizji, bo pamiętam, że kiedyś leciał na tvn..
Pozdrawiam:)

dominika_3

Też tak uważam. Świetny film pomimo że nie przepadam za Lopez

ocenił(a) film na 9
love_panic

przepiekny film , bardzo wzruszjacy i wcale nie nudny.Koniec bardzo smutny ale zarazem piekny

ocenił(a) film na 10
IKnowWhatYouAre

Film był♥ rewelacyjny... Nie wiedziałam, że taka piosenkarka jak Selena istniała na prawdę, Jennifer zagrała ją świetnie, i była bardzo podobna do prawdziwej seleny, a na końcówce się popłakałam.... wzruszająca i bardzo smutna :( 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones