PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9431}
7,1 23 117
ocen
7,1 10 1 23117
Selena
powrót do forum filmu Selena

Selena

użytkownik usunięty

Ludziska!!!! Czy oglądaliście film pl: Selena? Bardzo zachęcam , ponieważ z niego można dowiedzieć się o życiu wspaniałej wokalistki, która podbiła cały świat! Niestety została zabita przez swoja własną PRZYJACIÓŁKĘ!! Chciałabym żebyście mi odpowiedzieli na jedno pytanko... Jak myślicie czy przyjaciółka Seleny chciała ją zabić? Proszę o komentarz

użytkownik usunięty

Oczywiście, że chciała. Jestem wielką fanką pięknego głosu Seleny już od kilku lat, ale niestety nie mam tego filmu na kompie. Jakbyś miała to proszę Cię: odpowiedz mi mailem :natalia1811@wp.pl. Interesują mnie również pliki wideo (szczególnie z koncertów) i piosenki śpiewane na żywo.pozdrawiam

Film 1 klasa.. :) polecam kazdemu.. :) a koncerty seleny mozna znaleźć w Kazie.. ;)

użytkownik usunięty

Witam serdecznie.Własnie jestem pod wrazeniem filmu Selena,i az serce boli na mysl ze ta młoda dziewczyna u progu swojej kariery została zabita .Szukam tego filmu wszedzie i nic gdzyby ktos miał bardzo bym prosiła o przesłanie na mojego maila fubu@kuzniki.net.Interesuje mnie wszystko co dotyczy Seleny dziekuje serdecznie.Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones