PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9431}
7,1 23 118
ocen
7,1 10 1 23118
Selena
powrót do forum filmu Selena

ten film nie mial byc dzielem artystycznym, tylko holdem zlozonym wspanialej artystce. to film biograficzny, wiec nie rozumiem czego niektory sie po nim spodziewali???
Jennifer Lopez, jakakolwiek nie bylaby aktorka, zagrala naprawde dobrze. ten kto pamieta Selene, widzi jak dobrze Lopez ja zagrala. ktos napisal, ze sie ciagle chichotala. bo Selena wlasnie taka byla. czesto sie smiala, zartowala. byla niesamowicie ciepla i pogodna osoba. miala dopiero 23lata, gdy zostala zamordowana. jestem pewna, ze dzis bylaby najwieksza latynoska gwiazda w historii muzyki.
i takie komentarze typu, ze to gniot nie powinny sie tu w ogole znalezc :(
ten film jest przede wszystkim dla fanow Seleny, dla tych ktorzy ja pamietaja i kochaja Jej muzyke.

ocenił(a) film na 10

Też jestem tego zdania. Arian, chciałabym się z Tobą skontaktować. Czy posiadasz może gg? Ten, co jest zamieszczony na forum, jest nieaktualny.Pozdrawiam, Kasia

użytkownik usunięty
Catri

hmmm, nie zamieszczalam swojego numeru gg :)
ale jesli masz ochote to pisz na adres aarian@gazeta.pl :)

No dokłądnie zgadzam się.
Skoro to jest film biograficzny to nie jest to wina Jennifer Lopez. Ona tylko grała Selene.. tak jak najlepiej potrafiła.! A jestem pewna że żaden z nas nie potrafił by podjąć się tak ciężkiego zadania jak zagranie tej roli... Wiem to bo sama bym nie potrafiła!!

I otóż to ;p Zgadzam się jak najbardziej z Arianem, ale i tak znajdą się tacy którzy tego nie zrozumieją i będą uważać że fil to kicz... ale cóż takie życie ;)

ocenił(a) film na 6

ja oglądałam "Selene" kiedy przechodziłam fascynację muzyką latino i był to w tamtych czasach jeden z moich "ulubieńszych" filmów.
teraz, mimo że nieco mi się odmieniło, a J.Lo nie cierpie (tj. nie jako osoby, bo oczywiście jej nie znam, ale jako tzw. "artystki") nadal uważam, że film był dobry i autentycznie zagrany.
7/10 (moze jak obejrze jeszcze raz zmienie na 8 jednakowoż ^^)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones