PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010252}

Tony Hawk: Aż odpadną kółka

Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off
7,0 1 067
ocen
7,0 10 1 1067
5,7 3
oceny krytyków
Tony Hawk: Aż odpadną kółka
powrót do forum filmu Tony Hawk: Aż odpadną kółka

Ostatnie pół godziny to jest jakiś konkret, tak to onanizowanie się jaki to on super sportowiec a o życiu osobistym dostajemy okruchy. Trochę się kaja że nie umiał stworzyć rodziny, związku ale to wszytko jest słabe nijakie. Za dużo skupienia na deskorolce za mało na Tonym, tam spokojnie można wyciąć 30 minut. Ogólnie szkoda czasu.

Jakub_B

Zgadzam się, mi również przeszkadzało że mało powiedziano o tym jak gry ustawiły go do końca życia i jaki wpływ miały na rozwój i popularność deskorolki na całym świecie. To że Rodney Mullen został sprowadzony do kumpla z ekipy a nie równie przełomowego skejta przemilczę bo to nie film o subkulturze tylko biografia.

Jakub_B

dokładnie ... ale tak kuleje wiele biograficznych historii . Mnie to draznilo po ogladnieciu Jestem Bogiem i STraight outta COmpton gdzie zamiast pokazac codzienne zycie malolatow tamtych lat to wszystko skupilo sie na wojnie z menagerami ... Tony tez na to cierpi ... qrde rodizna, czym zyl, troche tam o fotografi tylko powiedziane , czego sie sluchalo w co sie gralo , jak sie spedzalo czas wieczorami , jak sie zmienialy deskorolki , chocby 5 z tych 100 trikow ktore wymyslil . no niebylo nic :/

ocenił(a) film na 8
Jakub_B

 A czego oczekiwałeś? Opery mydlanej o jego nieudanych związkach? Moim zdaniem dokument skupia się na najważniejszym. Życie prywatne i jego wpływ na karierę i na odwrót. Pamiętajmy, że to film o skateboardingu i wielkim jego przedstawicielu, który spopularyzował dyscyplinę na niespotykaną skalę. Opowiada o determinacji i ciągłych porażkach, które go nie zniechęcały do tego, by być najlepszym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones