PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813938}

Uwierzcie mi: Porwanie Lisy McVey

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey
7,1 9 582
oceny
7,1 10 1 9582

Uwierzcie mi: Porwanie Lisy McVey
powrót do forum filmu Uwierzcie mi: Porwanie Lisy McVey

Czy tylko mnie tak raził? Musiałam sprawdzić z ciekawości - 152 cm wzrostu, tak czy siak śliczna aktorka.

użytkownik usunięty
magdalena199997

No przy tym facecie wyglądała jak hobbitka. :) Na szczęście jest proporcjonalnie zbudowana, więc nie razi jej wzrost w ogóle.

ocenił(a) film na 6
magdalena199997

przecież to tylko wzrost, nie znaczy, że nie powinna grać takich ról lub że jest gorsza

ocenił(a) film na 7
Amela0509

A czy ktos tak napisał? Nikt nic takiego nie zasugerował, zaciekawił mnie po prostu wzrost danej aktorki. Teraz sobie dopowiadasz. :)

ocenił(a) film na 8
magdalena199997

Hihihi...XD

ocenił(a) film na 5
magdalena199997

No niestety razi to strasznie, pierwsze co to od razu sprawdziłem ile ma wzrostu i pewnie nawet te 152 cm są naciągane, piękna buźka, ale ta karłowatość odciąga uwagę od wszystkiego innego, zwłaszcza, że dobrali jej takich drabów. :)))

ocenił(a) film na 8
legos

Karłowatość? Serio? Mnóstwo kobiet ma taki wzrost

ocenił(a) film na 7
ewaba

Nie no statystycznie najwięcej kobiet ma właśnie około 160 wzrostu ale przecież to nic złego po prostu każdy jest inny :)

ocenił(a) film na 8
legos

Niewiele brakuje mi do dwóch metrów i zdecydowana większość ludzi których spotykam jest ode mnie niższa, lub sporo niższa. Więc takie rzeczy w ogóle mi nie przeszkadzają, bo się przyzwyczaiłem. Tylko nie lubię na stojąco rozmawiać z bardzo niskimi ludźmi, bo ich nie słyszę za dobrze. Przy stoliku, na siedząco - nie ma problemu. Właściwie to jak spotykam kogoś wyższego od siebie to czuję się dziwnie, bo to rzadsza sytuacja. Przepraszam, bo tylko trochę na temat było.

ocenił(a) film na 8
magdalena199997

haha.. też sprawdzałem :). Jako mężczyzna musiałem ;p

ocenił(a) film na 7
piotrndzl

ja mam 160 i też uważam, że mogłabym więcej urosnąć :D hahah.

magdalena199997

Moja córka w wieku 25 lat ma 2 cm więcej - 154. Tak to wygląda w realu. Mieści się pod pachą :) Zawsze muszę uważać, by jej nie skrzywdzić. Np. ściskając malutką dłoń lub za mocno przytulając. Gdy wpada do domu, muszę uginać kolana, by ją uściskać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones