PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1290}

Wybór Zofii

Sophie's Choice
7,6 25 390
ocen
7,6 10 1 25390
7,2 14
ocen krytyków
Wybór Zofii
powrót do forum filmu Wybór Zofii

Nie rozumiem jednej rzeczy, może coś źle zrozumiałam ale wychodzi, że Zofia miała jakieś 20 lat jak zaczęła się wojna, to skąd takie duże dzieci? Druga sprawa, czytam tutaj wypowiedzi ludzi głównie zachwyconych sceną wyboru, piszących że ich porazila, nie mogli spać w nocy itp ja jednak kompletnie tego nie czuje, może trochę za mało było tych retrospekcji żebym mogła się wczuć, sama nie wiem, w każdym razie nie Czuję tego dramatyzmu, rozumiem go, wiem, że to najgorszy wybór jaki może spotkać człowieka ale kompletnie tego nie Czuję oglądając film, męczy mnie też to że nie wiem czemu wybrała akurat syna, córke miała na rękach, była młodsza, pomyślałam instynktownie że wybierze córkę A tu niespodzianka, chciałabym zrozumieć czemu ale pewnie to niemożliwe

ocenił(a) film na 7
Sylwia_Piskorz

Wydaje mi się, że Zofia wybrała syna z tego powodu, że był starszy. Starsze dziecko "łatwiej" byłoby wychować, niż młodsze, które mogło zapaść na chorobę i wymagałoby pożywienia, żeby się rozwijać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones