Edward James Olmos

7,4
5 850 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward James Olmos

Edward James Olmos has joined the cast of Dexter for Season 6! Olmos will play a brilliant, charismatic professor of religious studies.

hedwiga

Gra jak cipka w dexterze.. beznadziejnie, mocno sie zawiodlem na tym aktorze.

hedwiga

A po polsku niełaska ?

użytkownik usunięty
arti2807

To sie ucz dzięciole języka, do wspólnej Europy wstąpiłeś to się go w końcu naucz i nie kompromituj sie nieznajomością

Portal jest polski i językiem tu obowiązującym jest język polski.
Czy na portalach niemieckich pisze się po francusku albo po hiszpańsku dzięciole ?

użytkownik usunięty
arti2807

Obowiązującym to jest może w twojej ksenofobicznej mieścinie, nie jesteś pepkiem świata i nie bedziesz dyktował ludziom w jakim jezyku mają sie wypowiadać. Coś ci nie pasi to słuchaj radyjka z torunia tam masz tylko po polsku.

A ty nie będziesz mi dyktował czego mam się uczyć, a czego nie. Swoją drogą ciekawe jaki znasz język.
Jestem z Poznania kmiocie, a ty z jakiej wiochy jesteś?

użytkownik usunięty
arti2807

No to wszystko jasne, typowa ksenofobiczna pyra nienawidząca cudzoziemców. Napisz jeszcze z jakiej parafii to ksiądz proboszcz bedzie z ciebie dumny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Mały cytat z ciebie. Wpis dotyczy filmu ,,Nocna zmiana''; ,,To był jedyny POLSKI rząd. Tylko żal że takiego bałwana wybrali na przywódce Solidarności, on do tego wszystkiego co było później doprowadził. Elektryk za dychę psia jego mać.''
Jedyny Polski rząd ? A reszta co francuskie, żydowskie ? To jest dopiero ksenofobiczna wypowiedź.
Jakoś mi nie wyglądasz na europejczyka pełna gębą, chyba, że masz rozdwojenie jaźni.

użytkownik usunięty
arti2807

Reszta to polskojęzyczne dzięciole

Czyli jednak masz rozdwojenie jaźni. Szkoda gadać.

"typowa ksenofobiczna pyra nienawidząca cudzoziemców"


Za to Ty nie jesteś stereotypowy.... =.=

arti2807

Miło mi. Ja też z Poznania.... (?)

hedwiga

W takim razie miło mi poznać Pani Hedwigo z rodzinnych stron. :)

użytkownik usunięty
hedwiga

jak z poznania to pisz po polsku dzięciole a nie wprowadzasz zamęt w wątku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

A jak idziesz do polskiego sklepu to prosisz o bułkę po włosku ?
W końcu wspólna Europa według twojej logiki.

użytkownik usunięty
arti2807

Jak ja pytam to moja sprawa a jak Włoch zapyta o bułke po włosku to sprzedawca na poziomie sie z nim dogada a zapyziały polaczek tylko odburknie. Nie każdy musi być sprzedawcą a we wspólnej Europie pewne standardy obowiązują dzięciole.

Gratulacje.
Wyrosłeś na prawdziwego Europejczyka nie akceptującego niepolskich rządów.
Proponuję jeszcze iść do niemieckiego, francuskiego albo hiszpańskiego sklepu i zagadać do sprzedawcy na poziomie po polsku. Powodzenia w dogadaniu się gamoniu.

użytkownik usunięty
arti2807

co ty nie powiesz dziecko

ech bo bzdety wypisujesz, że głowa boli chłopczyku.

arti2807

Arti, nie dyskutuj z btc. Ten chłopczyk ma wyraźne problemy. Poczytaj jego inne wypowiedzi. Jest bezradny, więc zachowuje się na zasadzie "szczeknie i ucieknie". Ubawiła mnie dyskusja z nim, bo takich "artystów-fachowców" niewielu.

ELIOT100

Dzięki.
Masz rację wyczułem od początku, że coś z nim jest nie tak i faktycznie nie wiem dlaczego wdałem się z nim w pyskówkę.
Przeczytałem teraz jego wcześniejsze wypowiedzi i rzeczywiście ,,artysta-fachowiec'' z niego nieprzeciętny. ;)

arti2807

hey arti! współczuję płytkości umysłu ....

ask20

A ja gratuluję głupoty.

hedwiga

A ja popieram argumenty przedmówcy btc, to że jest to polski serwer nie wyklucza cytowania z angielskiego, a przetłumaczyć sobie jedno angielskie zdanie to naprawdę żadna sztuka, a cóż dopiero temat do dyskusji... Ludzie, angielski to międzynarodowy język, a nie dialekt ukraińskich hucółów...

Agnieszka_od_Orzeszka

Ależ popieraj sobie co chcesz i kogo chcesz. Znam co nieco angielski, ale uważam, że po angielsku powinno się pisaś na angielskich forach, a nie na polskich. Szanujmy polski język, a nie popisujmy się nie wiadomo czym.

Agnieszka_od_Orzeszka

A ja umiem perfekt hiszpański.To też język międzynarodowy.
I co z tego ? Mam się popisywać i pisać po hiszpańsku ?

hedwiga

Ludzie! Jeżeli dla Was fakt, ze ktoś napisze cos w obcym języku (i to jeszcze tak popularnym jak angielski) jest popisywaniem sie .... to ten kraj naprawde schodzi na psy :/

ask20

Nikt nic takiego nie napisał, wiec nie pisz głupot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones