Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,6
22 330 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez
użytkownik usunięty
krupy

Zaczynała jako aktorka, ale chyba jest bardziej znana jako piosenkarka (przynajmniej w Polsce). Ostatnio rzadziej występuje w filmach i bardziej skupia się na nagrywaniu płyt.

krupy

Na myśl o niej we łbie zaczynam sobie nucić piosenkę "Taco and Burito".

krupy

piosenkarka, i niech tak zostanie.

zona_alkoholika

taka piosenkarka jak u nas Mandaryna:))

rybcia13

12 lat tamu nagrywała największe popowe przeboje. nie porównuj tego do gniotów mandaryny która zupełnie nie potrafi śpiewać. miałaś wtedy roczek, powinnaś pamiętać

krupy

oo kolejny osobnik, ktory mysli, ze mam 13 lat. BRAWO, coz za spostrzegawczosc! To, ze miala dobre kawalki wcale nie oznacza, ze ONA potrafi spiewac.

rybcia13

nie ma jakiegoś świetnego głosu na miarę łytni czy maraji nie znaczy, że ONA nie potrafi śpiewać.

krupy

wycwiczony i skrzekliwy glos:))

rybcia13

nie potrafi spiewac :D

użytkownik usunięty
krupy

to krew mnie zalewa.

krupy

to mysle sobie - totalne beztalencie, ktore wylansowalo sie na "dupie"! Zal!

rybcia13

W dodatku powiększanej "dup.ie"...! W sumie nic do niej nie mam, ale nie jest to ani najlepsza piosenkarka, a tym bardziej aktorka. Podobało mi się kilka filmów z nią ale to nie jej zasługa. Polecam "Sposób na Teściową" z uwagi na wspaniałą Jane Fonde. Przy okazji jak ktoś jej nie lubi, podwójna zabawa :)

krupy

Już sama nie pamiętam jako kogo ją pierwszą poznałam - aktorkę czy piosenkarkę... Chyba aktorkę, ale na tę chwilę gdy słyszę J.Lo to mam na myśli piosenkarkę - w końcu wydała płytę i znów wzbiła się nowymi hitami, więc głównie w ten sposób można o niej usłyszeć. Aktorka z niej całkiem niezła, ale nic wielkiego.

krupy

gdy słyszycie "jennifer lopez

To widze duze dupsko które bym trzasnął

Napier

Akurat zadek to ma idealny. 10/10

krupy

Dostałaby laktacji gdybym się do nie dobrał...

krupy

mi się kojarzy z aktorką

5476

myślę o niej jako piosenkarce, choć wole ją jako aktorkę.

krupy

Zawsze widzę wtedy przed oczami kadr z 'Anakondy'. Zdecydowanie aktorka.

krupy

Myślę - ale z niej beztalencie.

krupy

Aktorka - 8/10
Piosenkarka - 4/10

krupy

hmmm ze fajna z niej laska :p

użytkownik usunięty
krupy

ani jedno ani drugie.

nie jest utalentowana - no może w tańcu jest dobra bo tam zaczynała.

krupy

aktorka

krupy

Celebrytka.
Ani z niej piosenkarka ani aktorka

krupy

piękna kobieta, ale z filmami i piosenkami mogłaby dać sobie spokój. Drobne mi się w kieszeni nie zgadzają jak słyszę ją w radio:(

jolucha_2

Przecież w samym 2012 ile jej piosenek było hitami

marcinsss89

Ma sztab ludzi,którzy ciężko pracują by tak było.Niestety muszę przyznać nie jest najlepszą z piosenkarek,choć słucha i ogląda się ją z przyjemnością wolę jej grę aktorską.A kobietą jest bardzo ładną.

dasari

A gaga, perry, rihanna itd nie mają? Zacznijmy od tego kto nie ma tego sztabu ludzi? Teraz tylko tak da sie wybić albo jestes kims albo szaraczkiem

marcinsss89

Tylko profesjonalne podejście, włożony trud i wysokie wymagania wobec siebie i współpracowników prowadzi do sukcesu.Owocami są notowania, sprzedane płyty i trasy koncertowe lecz nie wyznacznikami wielkiego talentu wokalnego.

użytkownik usunięty
krupy

to myslimy "kicz"

no ale pupę ma fajną :/

użytkownik usunięty
krupy

a jakie to ma znaczenie w swiecie filmu? i jakie w ogole ma to znaczenie w zyciu? bo wg mnie zadnego. pzdr

no przecież olbrzymie :|

użytkownik usunięty
krupy

nie, nie ma zadnego. ja tez mam fajna i nie ma to najmniejszego wplywu na moje zycie, wierzaj mi

a gdybyś była aktorką miała byś na pewno znacznie więcej fanów i dostawałabyś masę scenariuszy. ot taki ma ona wpływ.

użytkownik usunięty
krupy

doprawdy? osmiele sie nie zgodzic. popatrz sobie na 5 aktorek najwyzej ocenianych. jakos nie widze by byly to boginie seksu. w takim razie dlaczego Jenifer Lopez jest na 523 miejscu, bez oscara i zobaczyc ją mozna raptem w kilku filmach, beznadziejnych zreszta. zastanow sie nad tym jakie bzdury wypisujesz. bo nie maja one zadnego potwierdzenia w rzeczywistosci

użytkownik usunięty

a za to ile nominacji do złotych malin :D! jak widac ten tylek srednio jej pomaga

pomaga jej bardzo, bez niego byłaby nikim.

użytkownik usunięty
krupy

tak, masz racje. bez niego bylaby nikim bo jedyne co w niej moze byc fajne to wlasnie dupa i nic wiecej. ale dupa wcale z niej nie czyni aktorki ani piosenkarki a jedynie gwiazdeczke od wszystkiego czyli tym samym od niczego.

Ciekawe? Podaj przykłady.

użytkownik usunięty
TERMINATOR2

nie rozumiem o co chodzi. przyklady czego?

Przykład aktoreczek gdzie kariere zrobiły bez zgrabnej dupy, ładnej buzi czy dawania dupy na lewo i prawo :) ........ no może Whoopi Goldberg , ale to wyjątek a Wyjątek potwierdza regułę.

krupy

"Krupy" dobrze gada bez jej fajnej dupy to nie zwracał by nikt na nią uwagi

krupy

Pomaga..... oj pomaga :)

użytkownik usunięty
TERMINATOR2

zważ na to ze sa aktorki ktorym dupa nie jest potrzebna i to o wiele bardziej popularne od jakiejs lopez. tylko ze to sa prawdziwe aktorki a nie jakies wywłoki

Nie ma takich aktorek :)

użytkownik usunięty
TERMINATOR2

w tym punkcie to juz akurat kazdy widzi ze to prowokacja :) odsyłam do pierwszej piątki pacanie

Lopezka to zajebista piosenkarka.
Aktorka już nie koniecznie ...... Ale też nie jest zła.
Fajnie się patrzy na jej cycki i dupeczke..... Ciekawe jak sie bzyka ale podobno fajnie....
Rasumując fajna z niej aktorka :)
( i nie pacanie bo będę zmuszony nazwać cię kretynką ;)

użytkownik usunięty
TERMINATOR2

hahahahaha....o woowww. to zes teraz zatrollowal. a ty skad pacanie wiesz ze podobno fajnie? na szczescie ty sie nigdy nie dowiesz jak jest naprawde :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones