PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801811}

Blue

Bluey
8,8 1 360
ocen
8,8 10 1 1360
Blue
powrót do forum serialu Blue

Toxic

ocenił(a) serial na 2

Bajka toksyczna, promujaca patologiczne relacje w rodzinie.

ciosina

No tak. Lepsza krowa i kurczak czy ten spondz kanciasty.

ocenił(a) serial na 2
PiotrexxFilm

Nie wiem,nie ogladam, ale w zasadzie w kazdym epizodzie Blue, historia opiera sie na ponizaniu ojca. Dzieci robia co chca, w przeswiadczeniu , ze wszystko im wolno a matka jest nieobecna.Gdy sie pojawia, zacheca ojca by to on zajmowal sie dziecmi. Nawet kanapek nie zrobi dzieciom bo sie spieszy.

ciosina

Przesada. Bardzo fajna bajeczka. Z mądrym przesłaniem.

ocenił(a) serial na 2
PiotrexxFilm

Nie wiem, nie ogladam. Ale w kazdym epizodzie Blue historia opiera sie na ponizaniu ojca. Dzieci robia wszystko co im sie podoba a matka jest nieobecna. Gdy sie pojawia zacheca ojca by to on zajmowal sie dziecmi a sama nie moze nawet zrobic kanapek bo sie spieszy.

ocenił(a) serial na 10
ciosina

Ktos tu ma widzę straszne kompleksy. Bo zajmowanie się i wymyslanie swietnych zabaw swoim dzieciom to ponizenie? Bo tylko matka ma zajmowac sie dziecmi i tylko ona ma szykowac im jedzenie? Wtedy nie ma patologii, dobrze rozumiem?

użytkownik usunięty
jola_kratek

Wymaganie od ojca, by zachowywał się jak pajac w miejscach publicznych to nie jest poniżanie go? Fakt, że tamten jest w swych protestach zaskakująco mało stanowczy, nie pomaga.

użytkownik usunięty

Do tego jeszcze sceny, gdzie córki biją ojca packą na muchy..
, a matkę jakimiś szczypcami na paty

użytkownik usunięty

*na patyku

użytkownik usunięty

Brr...

ciosina

Jeśli masz w związku z tym jakieś osobiste tematy, to Twoja praca. Jeśli wies co to zabawa i widzisz, że Bandżi WYBIERA, że chcę robić te wszystkie rzeczy, to perspektywa się zmienia.

ocenił(a) serial na 2
ocenił(a) serial na 9
ciosina

Mam nadzieję że nie masz dzieci, a jak masz to współczuję im dzieciństwa. Żyjesz stereotypami z PRL i nawet nie wiesz jak dzieci kochają zabawy z rodzicami (choćby z samym ojcem bo mama jest zapracowana i może nie jest tak kreatywna)

ciosina

Tak, a Kubuś Puchatek to ekshibicjonista i komunista z zaburzeniami odżywiania, Reksio to dzieło szatana, Smerfetka miała jedna związek z kilkudziesięciu facetami w całej wiosce, Batman to pirat drogowy, Żwirek i Muchomorek to gejowska para, Bolek i Lolek byli w trójkącie z Tolą, Gumisie to ćpuny, a Alladyn pokazuje, że jak będziesz kraść, możesz mieć władzę.

ciosina

Świetna recenzja! Taka na dwie gwiazdki XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones