PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134084}

Chłopaki z baraków

Trailer Park Boys
8,4 42 074
oceny
8,4 10 1 42074
Chłopaki z baraków
powrót do forum serialu Chłopaki z baraków

Skończyłem oglądać 11 sezon i serial staje się już strasznie nudny, mało realistyczny i naciągany. Do 9 sezonu warto - jest śmiesznie. Potem kupa.

Rafcyk

Pełna zgoda. Teraz w dodatku ma powstać serial animowany. Po zwiastunach nie wygląda to za dobrze...

ocenił(a) serial na 8
Rafcyk

Zgadzam się część po latach (od 8 sezonu bodaj), to takie wygłupy na siłę. Pierwsze części miały drugie dno. Był to taki serial o przyjaźni i różnych życiowych problemach sympatycznych patusów. W późniejszych sezonach to już nie to samo. Aktorzy już nieco zblazowani. No i Jimmy, zamiast uśmiechu sympatii budzi politowanie.

ocenił(a) serial na 10
grzechu_84

Nie powiedziałbym, że ten serial ma głębsze przesłanie. Banda patusów ze slumsów próbuje zarobić. Ostatnie sezony są trochę gorsze, ale nadal tworzyli je ci sami ludzie i to widać.

ocenił(a) serial na 8
Macaretos

Zgoda, nie ma głębszego przesłania, chyba doszukiwałem się tam czegoś na siłę (chyba w wątku lojalności między przyjaciółki jak to zawsze razem lądowali w pace). Nie jest to arcydzieło, ale pierwsze serie były produkcją dosyć oryginalną i za to plusik.

grzechu_84

Oczywiście, że jest głębsze przesłanie, które bije już od pierwszego odcinka - bardzo niewiele trzeba, aby być szczęśliwym.

Rafcyk

Niestety tak. Obniżenie jakości widać już było w filmie "Don't legalize it". Widać że brakuje im dobrych scenarzystów, mają dobre sety, mają większość aktorów ale brakuje im dobrej historii i tego luzu Clattenburga - choć to on nakręcił film jako pożegnanie więc podejrzewam że totalnie nie miał pomysłu na serię i widać to po jego jakości. Sezon 8 jest zaskakująco fajny, 9 do przełknięcia ale to co się dzieje potem to jest tragedia, tak jakby po prostu puścili kamerę wśród wygłupiających się aktorów i próbowali zmontować z tego serial. Wolałbym żeby chłopaki zajęli się SwearNetem niż odgrzewali ten kotlet bo te durne filmiki Drunk and on Drugs i film SwearNet naprawdę mi się podobały, niszowy humor, klasa B ale przynajmniej coś oryginalnego.

ocenił(a) serial na 10
Rafcyk

No tak szczerze to 12 sezon jest dobry, a zakończenie nawet filozoficzne mi się podobały ale rozumiem bo te końcowe sezony były na pewno mniej śmieszne niż poprzednie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones