PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843468}

Selena - serial

Selena: The Series
7,0 803
oceny
7,0 10 1 803
Selena serial
powrót do forum serialu Selena - serial

Film wystarczył

ocenił(a) serial na 5

Uwielbiam muzykę seleny ale serial nieukazuje niczego więcej co jest pokazane w filmie z 1997 roku. W serialu wszystko jest bardziej rozbudowane ale czy potrzebnie? Jeśli ktoś nie wiedział filmu polecam bardziej niż serial. Niestety w serialu odcinki się ciągną z trzech odcinków można zrobić jeden. Miniserial bardziej by się sprawdził. Ale takie jest moje zdanie. Jedno jest pewne Selena była wspaniała.

ocenił(a) serial na 9
Ankaa171

Film oglądałam parę razy, oczywiście J. Lo jest olśniewająca i na prawdę udało się jej odwzorować Selene. Wydaje mi się że Christian również dała radę. Oczywiście że film to skrócona wersja , w serialu pokazane są więzi rodzinne , relacja Seleny z rodzeństwem. W filmie raczej był tego niedosyt i oczywiście ukazanie jaki ogrom pracy włożyła w butik i wydanie płyty anglojęzycznej... Film jest piękny ale jeśli ktoś ma po nim niedosyt to polecam serial jak najbardziej. Ja jestem wzruszona, ostatni odcinek obejrzałam dwa razy i za drugim też wycisnął ze mnie łzy...

chevrettej

Zakończenia mega smutne, łzy same cisnęły się do oczu. Tyle czasu poświęciła dla kariery, rodziny i nagle w jednej chwili odeszła z tego świata :( Za szybko, zbyt młodo. Tyle miała jeszcze rzeczy do zrealizowania. Swoje plany, marzenia. Płyta anglojęzyczna- nie zdążyła.. Jak się domyślam - została wydana pośmiertnie?

ocenił(a) serial na 8
p_kaminska93_pk_pks

Zgadza się - Selena miała nagrane tylko 4 piosenki na album anglojęzyczny, gonił ją zresztą termin. Miała opóźnienia, ale wiedziała, że przy pełnej mobilizacji wyrobi się. Niestety, pewna wiedźma z San Antonio zniszczyła jej wszystkie życiowe plany :/ Po śmierci Sel, jej rodzina wydała nagrane przez nią anglojęzyczne piosenki + dodała dodatkowe na album. Pomimo tego, co możecie przeczytać w Internecie, Seleny nie udałoby się uratować. Kiedy YS ją postrzeliła, uszkodziła tętnicę - MOŻE gdyby właśnie w tym momencie Selenie została udzielona pomoc, to MOŻE by się ją uratowało. MOŻE... trudno ocenić, ale szanse na pewno byłyby minimalnie większe niż w sytuacji, gdzie biedactwo była zmuszona przebiec 116 metrów (!) z raną, z której krew tryskała niczym z fontanny. Potem wpadła do lobby, upadła na dywan i tam próbowano udzielić jej pomocy. Gdy przyjechało pogotowie, nie reagowała - nastąpiła śmierć mózgu, a sanitariusze ledwie wyczuli tętno.

ocenił(a) serial na 9
Kasia_Kiara

Boże to co czytam przeraziło mnie, biedna szukała ratunku i pomocy... To straszne co się jej przytrafiło taka piękna młoda i utalentowana dziewczyna... Serial wyszedł jak mniemam z okazji urodzin Seleny ? W tym roku skończyłaby 50 lat...

ocenił(a) serial na 8
chevrettej

Tak, miałaby 50 lat i tyle szczęścia wciąż przed sobą. Chris, kiedy się z nią żegnał, chciał wejść do trumny, w której leżała i zostać pochowanym razem z nią. Gdy wrócił do ich domu, wąchał jej ubrania, spał w otoczeniu zdjęć Seleny. Obwiniał siebie, że nie ochronił jej przed tą psychiczną bitch, zaczął pić, mocno schudł i wpadł w narkotykowy nałóg. Gdyby nie rodzina i w końcu jego własna determinacja, żeby o siebie zawalczyć, szybko dołączyłby do Seleny...

ocenił(a) serial na 7
Kasia_Kiara

No dobrze, ale czytałam, że ojciec nie zgodził się na przetoczenie Selenie krwi... Więc chore zasady Świadków Jehowy też miały tu chyba ogromne znaczenie.

ocenił(a) serial na 8
Morska_Bryza

Owszem, z ust Abrahama padły słowa, że "Nie, ona nie chce" odnośnie przetoczenia krwi Selenie, ale lekarz i tak by tego nie uwzględnił. Jak sam zeznał na procesie Yolandy S. (morderczyni Seleny) powiedział, że pacjentka i tak dostałaby krew, jeśli to miałoby zwiększyć jej szanse na przeżycie. I owszem, krew została przetoczona, ale było to daremne. Selena była już martwa w momencie przywiezienia jej do szpitala - doszło do śmierci mózgu, jednak mimo to próbowano ją ratować.

Kasia_Kiara

O tym można dowiedzieć się z internatu, a serial niestety uważam, jest gniotem zwłaszcza pierwszy sezon m masę scen, które nic nie wnoszą do historii Seleny, opowiadane bardziej z punktu jego ojca niż głównej bohaterki dodatkowo sztuczne aktorstwo zwłaszcza tyczy się to obsady dziecięcej i aktora oraz aktorki grające rodziców Seleny. Pierwszy sezon niestety jest jednym z najgorszych seriali, jakie oglądałem, dlatego moja ocena wiec wyniesie zaledwie 2 gwiazdki.

Ankaa171

Dokładnie. I jeszcze w serialu i gra aktorska i podobieństwo do oryginalnych osób są na poziomie bliskim zeru.

Increibla

Właśnie skończyłam oglądać serial i dla mnie aktorzy bardzo podobni ale co kto lubi..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones